Вілкул зв'язався з сім'єю жінки, якій зламали ногу під час нападу на намет в Миколаєві

Вілкул зв'язався з сім'єю жінки, якій зламали ногу під час нападу на намет в Миколаєві

Після того, як стало відомо про напад на агітаційні намети кандидата в Президенти України Олександра Вілкула в Миколаєві і про те, що в результаті нападу жінці зламали ногу, Олександр Вілкул терміново зв'язався з постраждалою.

Він поспілкувався телефоном з її чоловіком Валерієм Миколайовичем. На даний час Олена, яка постраждала в результаті нападу радикалів, знаходиться в лікарні. У неї відкритий перелом ноги, передбачається тривале лікування.

Вчора в ефірі телеканалу «Україна» Олександр Вілкул розповів про те, що готовий боротися проти того становища в суспільстві, яке створила нинішня влада.

«З трибуни Верховної Ради я в деталях розповів про всі механізми фальсифікацій, які задіятиме ця влада, і сказав, що вони готові йти до кінця. Минуло всього лише кілька годин, і наші найгірші побоювання виправдалися. У Миколаєві в Заводському районі кілька негідників в балаклавах напали на моїх прихильників, ножами порізали намети та зламали ногу жінці.

Шановні українці, я хотів би зараз звернутися до вас. Я готовий йти і боротися до кінця. Боротися за вас. Боротися за нас. Боротися за мирну добру нормальну Україну. Інакше радикали. Інакше страх. Влада готова не тільки красти ваш голос – готова ламати голови, готова ламати ноги, готова ламати що завгодно – аби залишитися при владі. Дорогі друзі, давайте боротися разом. Я впевнений, що мирна Україна переможе». Також він розповів, що розмовляв з чоловіком постраждалої жінки. У Олени складний перелом ноги, це означає дуже складна операція, імпланти і тривалий період реабілітації.

«Або ми переможемо, або наші жінки з поламаними ногами лежатимуть біля їхніх ніг» – заявив Олександр Вілкул.

20 березня 2019 19:29
'site2018:subscribe.form' is not a component