Вілкул: Ухвалення законів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті поліпшить життя в промислових містах

Вілкул: Ухвалення законів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті поліпшить життя в промислових містах

Один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул провів зустріч з трудовим колективом АТ «Запорізький завод феросплавів». Під час зустрічі з робітниками народний депутат розповів про плани роботи ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті та про програму «Нова індустріалізація».

«Ухвалення законів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті – це реальна можливість для істотного поліпшення життя в Запоріжжі, Маріуполі, Кривому Розі, Харкові, Кам'янському та інших містах-трудівниках. Ми зробимо так, щоб екологічний податок, який сьогодні сплачують підприємства на цих територіях і які зараз йдуть в Київ і зникають в бездонних кишенях влади, залишався тут і йшов на екологічні доплати - і до пенсій, і до заробітних плат», - сказав один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


Останнім часом феросплавним заводам України стає дедалі важче. Це обумовлено тенденціями на світовому ринку до зниження споживання металу, а також захисними заходами окремих країн. Так, в результаті підписання в червні 2014 року непідготовленої економічної частини угоди з ЄС, українські феросплавники отримали введення мит під час постачання продукції в інші країни, зокрема в Туреччину, яка є стратегічним ринком збуту вітчизняних феросплавів.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК в новому парламенті скерує максимум зусиль на підтримку вітчизняних виробників. Це стосується і державних програм підтримки всередині країни і дій на міжнародних ринках, щоб зняти обмеження на продаж вітчизняних товарів за кордон», - заявив Олександр Вілкул.

Він зазначив, що тільки працюючі підприємства дадуть можливість реально підвищити зарплати і пенсії, а також розвивати міста. Зокрема, гроші, які компанії платять у вигляді податків, будуть залишатися в містах і йти в тому числі, на екологічні виплати жителям промислових міст. Для цього розробленими ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ законопроектами передбачена фінансова децентралізація.

Стратегією «Нової індустріалізації» передбачається особлива увага до підготовки та утворення інженерних кадрів та робітничих спеціальностей. «Держава забезпечуватиме Держзамовлення на навчання на підставі реальних потреб ринку праці, а студенти - отримуватимуть гідні стипендії», - підкреслив Вілкул.


«Нова індустріалізація» - це детально розроблена програма. У ній ми величезну увагу приділяємо розвитку промисловості, поліпшенню інфраструктури виробництв. Ми створимо нові робочі місця, підвищимо людям зарплату, залучимо інвестиції в промисловість. Українська економіка тримається на стратегічному для неї гірничо-металургійному комплексі. Розвиток підприємств галузі забезпечить значне зростання надходжень до бюджету та повернення нормального життя», - додав Вілкул.

Довідка: АТ «Запорізький завод феросплавів» - один з найбільших українських підприємств галузі. Виробництво в світовому обсязі феросплавів – 1-2%.

18 липня 2019 16:45
'site2018:subscribe.form' is not a component