Вілкул подав законопроект про звільнення В'ятровича

Вілкул подав законопроект про звільнення В'ятровича

Опозиціонер наголосив, що для повернення в країну нормального життя потрібна зміна не тільки Президента, але і провладної команди, яка провокувала конфлікти в суспільстві.

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook написав: «Для повернення в країну нормального життя потрібна зміна не тільки Президента, але і його команди, яка провокувала конфлікти. Серед них - В'ятрович. Для звільнення цього одіозного персонажа, який втоптував в бруд історію нашого народу, який переміг фашизм, я подав до парламенту проект Постанови».

Олександр Вілкул послідовно виступає проти переписування історії та вандалізму щодо пам'ятників. Також опозиціонер не раз зазначав, що назви областей, населених пунктів і вулиць повинні визначати люди, а не Верховна Рада. Так, опозиціонер виступив проти перейменування Дніпропетровської області в Січеславську без проведення місцевого референдуму.

Нагадаємо, 9 квітня 2015 року Верховна Рада прийняла пакет законів, ініціатором яких виступив директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович. Після цього в Україні почали перейменовувати вулиці, міста і області, зносити пам'ятники, в тому числі Великої Вітчизняної війни.

За чотири роки, за даними В'ятровича, були перейменовані 52 тисячі топонімів, 987 населених пунктів, знесені понад 2,5 тисячі пам'яток.


25 квітня 2019 09:25
'site2018:subscribe.form' is not a component