Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - партія №1 не тільки в бюлетені, а й в реальних справах

Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - партія №1 не тільки в бюлетені, а й в реальних справах

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив програму розвитку для кожної галузі економіки й готовий її реалізувати. Один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул в ефірі програми «Опозиція» на телеканалі «Україна» заявив: «Чому нас підтримують люди праці? Ось сьогодні конкретно ми провели форум «Нова Індустріалізація», в якому взяли участь керівники 30 найбільших промислових підприємств країни. Тому що ми говоримо з ними на одній мові. Тому що вони розуміють, що тільки наша програма захистить економіку і зможе призвести до зростання рівня заробітних плат та обсягів виробництва».

Він підкреслив, що команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ розробила галузеві програми для кожної галузі, в тому числі, розвитку гірничо-металургійного комплексу, суднобудування, вугільної промисловості, IT, сільського господарства.

«Що важливо зробити? Потрібен здоровий державний протекціонізм - підтримка національного виробника. За українські бюджетні гроші, це гроші кожного з нас, повинні купуватися українські товари і повинні працювати українські підрядники. Що сталося у нас за останні півроку? Купуються втридорога б/у вертольоти у Франції, в той час, коли у нас їх виробляє Моторсіч в Запоріжжі. З вугіллям взагалі позорисько. Залишилося 33 останніх нещасних державних шахти. У них борги по заробітній платі - мільярд, де по два, по три, а де півроку», - розповідає опозиціонер.

«Я був на вугільному об'єднанні в Донецькій області 2 тижні тому і те, що я побачив - катастрофа. Коли йдуть шахтарі на роботу і ведуть своїх дітей в шахтарську їдальню і дружин за ручку для того, щоб можна було на талони поїсти, а потім на хліборізці беруть хліб, складають його в пакет, щоб поїсти вдома. В цей же час влада купує вугілля у Сполучених Штатів Америки», - додав він, підкресливши, що «гімн можна співати тоді, коли ти будуєш українські шахти».

Вілкул зазначив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК в новому парламенті змінить законодавство, що дозволить віддати пріоритет в державних замовленнях українським підрядникам, тому що країна повинна, перш за все, годувати своїх людей.

Крім того, за словами нардепа, буде забезпечена стабільність банківської системи і модернізована податкова система шляхом зниження податків.


19 липня 2019 23:59
'site2018:subscribe.form' is not a component