Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий надати Зеленському свою програму та свій професіоналізм, якщо в новому парламенті буде коаліція миру, а не війни

Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий надати Зеленському свою програму та свій професіоналізм, якщо в новому парламенті буде коаліція миру, а не війни

Один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул провів зустріч з трудовим колективом АТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод». Він обговорив з металургами програму «Нової Індустріалізації», розроблену ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ, і відповів на питання.

«Сьогодні необхідно займатися модернізацією виробництв, будівництвом нових об'єктів промисловості. Все це передбачає наша програма «Нова Індустріалізація». Люди хочуть спокійно ходити на роботу з нормальними умовами і гідно заробляти, щоб можна було планувати життя. Щоб медицина була доступною і якісною, щоб якість освіти дозволяла дітям знайти своє місце в житті. Ми йдемо в новий парламент, що створити стимули для розвитку економіки та відродження національної промисловості», - сказав Олександр Вілкул.


Реалізація програми «Нова Індустріалізація» в парламенті дозволить забезпечити зростання виробництва та економічний розвиток України, збільшення зарплат та пенсій», - зазначив Вілкул.

«У партії «Слуга народу» високий «рейтинг надії». Я вірю, що Володимир Зеленський хоче добра українському народу. Але хто буде його командою? Хто буде займатися трубами? Невже люди шоу-бізнесу? У цьому світлі особливо важливо, з ким він створить парламентську коаліцію. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий надати Зеленському свою програму, свій професіоналізм, якщо ця коаліція буде коаліцією миру, а не війни», - сказав Олександр Вілкул.

За словами Вілкула, єдино правильний шлях у зовнішній політиці для України - залишатися позаблоковою державою, зберігати нейтралітет.

«Геополітичні монстри - НАТО та РФ - не зацікавлені в тому, щоб Україна була багатою та процвітаючою. Ми потрібні або як «торпедо» проти Росії, або як буферна зона між Росією та Заходом. Де тут інтереси України? Політика повинна залишатися насамперед політикою здорового глузду - цим ми й будемо займатися в новому парламенті», - заявив Олександр Вілкул.

Довідково: «Інтерпайп НМТЗ» - один з найбільших в Україні виробників сталевих електрозварювальних труб, виготовлених методом дугового зварювання під шаром флюсу, труб, зварених методом індукційного зварювання струмами високої частоти для магістральних газонафтопроводів, а також труб загального призначення для застосування в інших промислових галузях. Крім виробництва, завод здійснює послуги з нанесення ізоляційного та антикорозійного покриття.

19 липня 2019 13:23
'site2018:subscribe.form' is not a component