Вілкул про загиблих моряків біля берегів Туреччини: Злидні женуть українців працювати за кордон

Вілкул про загиблих моряків біля берегів Туреччини: Злидні женуть українців працювати за кордон

Злидні женуть українців працювати за кордон, адже люди часом працюють в нелюдських умовах, на старому обладнанні - це призводить до трагедій. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул, коментуючи трагедію в Чорному морі біля берегів Туреччини, де затонуло судно з українцями на борту. До моменту аварії судно, яке йшло під панамським прапором, прослужило вже більше 40 років.

«В України був свій торговий флот - Чорноморське морське пароплавство. Розграбували, розікрали. Тисячі наших моряків ходять під чужими прапорами - від панамського до камбоджійського», - написав опозиціонер на своїй сторінці в Фейсбук.

Вілкул підкреслив, що в ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «є чітка програма, яким чином відродити і суднобудування, і торговий флот під нашим українським прапором».

«Ми забезпечимо людей гідною роботою та гідною зарплатою тут на Батьківщині. А зараз влада просто зобов'язана не ігнорувати, а захистити права 9 мільйонів українців, змушених працювати за кордоном», - сказав він.

Як повідомлялося, вранці 7 січня біля берегів Туреччини затонуло вантажне судно під прапором Панами. За даними МЗС України, з 13 членів екіпажу судна 11 - громадяни України. В результаті аварії загинули 4 українці, решта членів екіпажу госпіталізовані до лікарень міста Самсун (Туреччина).
09 січня 2019 13:51
'site2018:subscribe.form' is not a component