Вілкул не вірить в щирість політиків з «Опоплатформи», які обіцяють знизити ціну на газ

Вілкул не вірить в щирість політиків з «Опоплатформи», які обіцяють знизити ціну на газ

Заступник голови фракції «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» Олександр Вілкул сумнівається в щирості політиків з «Опозиційної платформи - За життя», які обіцяють зробити дешевшим газ для українських споживачів шляхом укладення відповідного договору з Росією.

«Медведчук, Льовочкін та Бойко все життя заробляли на постачанні газу з Росії. Я не знаю, вони хочуть здешевити газ або вони хочуть знову стати посередниками, якими вони були - через «РосУкрЕнерго» між Росією та Україною і заробляти», - сказав Вілкул в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За його словами, ці представники «ОПЗЖ» й сьогодні заробляють на постачанні зрідженого газу з Росії в Україну.

«Плюс вони володіють усіма розподільними мережами в нашій країні. Всі обл- та міськгази - це їхня власність. Тому це не повинно бути бізнесовим питанням однієї бізнес-групи, яка йде в політику», - підкреслив Вілкул.

За словами політика, у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є програма, яким чином за п'ять років збільшити видобуток українського газу до такого рівня, «що нам буде вистачати самим, ще й трубу наповнювати».

«І тоді ми підемо від питання, де купувати газ, а на цей перехідний період - поки ми посилимо видобуток, газ треба купувати там, де дешевше, можливо, і в Росії, але без посередників, без посередницьких фірм в особі Бойка та Медведчука», - підсумував політик.

Вілкул балотується в народні депутати за списком партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» (№2 у списку політсили) на позачергових парламентських виборах.

 

17 липня 2019 15:40
'site2018:subscribe.form' is not a component