Вілкул не виключає участь ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в коаліції зі "Слугою народу"

Вілкул не виключає участь ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в коаліції зі "Слугою народу"

Один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул не виключає участь своєї політичної сили в коаліції зі «Слугою народу» в новому складі Верховної Ради.

«Я не можу сказати, насправді, ми будемо в опозиції або в коаліції в наступному парламенті. Якщо Зеленський і партія «Слуга народу», - очевидно, що у президента буде найбільша фракція, - вирішать робити коаліцію миру, саме миру, тому що у нас в минулому парламенті була коаліція війни, ми готові підставити плече», - сказав Вілкул в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Відповідаючи на питання, з ким крім команди Зеленського ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий працювати в новому складі парламенту, Вілкул сказав, що готові працювати з усіма, хто поділяє наші ідеологічні принципи, оскільки ми партія ідеологічна, хто буде готовий виконувати програму, спрямовану на те, щоб наша країна стала мирною, самодостатньою, позаблоковою та щоб люди могли нарешті жити нормально

Вілкул балотується в народні депутати за списком партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК (№2 у списку політсили) на позачергових парламентських виборах.

17 липня 2019 14:38
'site2018:subscribe.form' is not a component