Вікторія Юрченко: Економічний розвиток неможливий без миру і безпеки в країні

Вікторія Юрченко: Економічний розвиток неможливий без миру і безпеки в країні

Встановлення миру дозволить підприємствам спокійно працювати, а інвесторам – не хвилюватися про свої капітали, що зумовить розвиток бізнесу в Україні. Про це заявила народний депутат Харківської облради від фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вікторія Юрченко.

«Заборгованість населення за послуги ЖКГ продовжує збільшуватися. Навіть субсидії, які широко розрекламовані урядом, не допомагають зупинити катастрофічне зростання боргів. Однак влада, ніби не помічаючи катастрофи, все одно продовжує збільшувати тарифи. Це прямий наслідок чергового кабального договору України з МВФ. Виходить, заради отримання кредитів влада готова вичавлювати з людей останні соки», – заявила політик.

Вона зазначила, що разом з підвищенням тарифів держава зобов'язана створити всі умови для того, щоб люди могли отримувати гідні зарплати. «При цьому високі зарплати повинні бути не в статистичних звітах, а в реальності. Витрати за житлово-комунальні послуги повинні складати не більше 15% доходу сім'ї. Люди повинні мати можливість оплачувати послуги ЖКГ і при цьому обходитися без субсидії. Замість того, щоб витрачати колосальні суми з бюджету на виплату субсидій, держава повинна дати людям можливість нормально заробляти», – сказала опозиціонер.

На думку депутата, щоб люди змогли жити, а не виживати, необхідно забезпечити економічний розвиток, а це неможливо без миру і безпеки в країні. «Припинення війни дозволить підприємствам спокійно працювати, а інвестори почнуть більше довіряти Україні, вкладати гроші і розвивати бізнес в нашій країні. З'являться нові робочі місця, зарплати збільшаться в реальності, а не на папері, і українці нарешті зможуть спокійно жити і будувати плани на майбутнє, не боячись, що у них відберуть квартири через борги за послуги ЖКГ», – резюмувала Вікторія Юрченко.

20 лютого 2019 10:52
'site2018:subscribe.form' is not a component