Вікторія Гриб перемогла в окрузі №105, – рішення суду

Вікторія Гриб перемогла в окрузі №105, – рішення суду

Луганський окружний адміністративний суд відхилив позов кандидата в народні депутати від «Опозиційної платформи – За життя» Сергія Медведчука, який вимагав визнати вибори в 105-ому окрузі недійсними, а дії окружкому щодо встановлення результатів голосування – протиправними. Таким чином спроба Медведчука зірвати вибори в 105-му окрузі провалилася. Луганський окружний адмінсуд підтвердив чесну перемогу представниці ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вікторії Гриб.

«Опозиційна платформа – За життя» спробувала оскаржити вибір жителів округу. Команда Медведчука всіляко затягувала підведення підсумків голосування: на ділянці №405 без будь-яких причин кілька разів перераховували голоси. В результаті Вікторія Гриб набрала більше голосів, ніж було спочатку зазначено в протоколі.

Намагаючись зірвати вибори, Медведчук організував справжній «судовий спам», ініціювавши сім позовних заяв до судів різних інстанцій. Новоайдарський районний суд, розглянувши позови Медведчука до дільничних виборчих комісій, відмовив в задоволенні його вимог, чим підтвердив відсутність будь-яких порушень під час складання протоколів. Медведчук також звертався в Шостий апеляційний адміністративний суд, який і взагалі залишив позовну заяву без розгляду.

Перший апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Медведчука, який вимагав визнавати незаконними дії голови ДВК 441405.

Рішення Луганського окружного адміністративного суду підтвердило законність перемоги Вікторії Гриб. Медведчуку і його команді не вдалося зірвати вибори і вкрасти перемогу у представниці ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Нагадаємо, що згідно з оригіналами протоколів, Вікторію Гриб підтримали 39,63% виборців, Сергія Медведчука – 31,68%. Представниця ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ перемогла на всіх ділянках 105-го округу.

31 липня 2019 08:56
'site2018:subscribe.form' is not a component