Вікторія Гриб: Парламент не поспішає вирішувати проблеми Донбасу

Вікторія Гриб: Парламент не поспішає вирішувати проблеми Донбасу

Верховна Рада внесла зміни в законопроект про бюджет на 2019 рік, виділивши 1 млрд гривень на зарплати шахтарям. Однак цих грошей ледь вистачить на те, щоб погасити лише малу частину заборгованості перед гірниками. Про це в сесійній залі парламенту заявила народний депутат Вікторія Гриб в п'ятницю, 1 листопада.

Вона зазначила, що її спроби донести народним депутатам інформацію про те, що виділених коштів гірникам явно недостатньо, виявилися марними. Жодну з поправок Вікторії Гриб до бюджету-2019 не врахували. Однак, за її словами, «дивним» чином пройшли правки, які під час засідання профільного Комітету були озвучені «з голосу» і вже після того, як закінчився термін їх подачі.

«Одна з таких правок передбачає виділення 200 мільйонів гривень на будівництво злітної смуги в приватному аеропорту Дніпропетровська. Ось такі у Верховної Ради пріоритети», - сказала Гриб.

Ще один показовий момент, на якому акцентувала народний депутат, - незважаючи на всі зусилля президента Зеленського, парламент не поспішає вирішувати проблеми жителів Луганської та Донецької областей.

«Виділених на розвиток регіону коштів недостатньо. Донбас потребує суттєвого збільшення фінансування. А для жителів прифронтових міст - це принципове питання. Люди повинні побачити, що держава про них піклується», - підкреслила Вікторія Гриб.

01 листопада 2019 16:38
'site2018:subscribe.form' is not a component