Вікторія Гриб: Відкриття Щастинського моста матиме позитивні наслідки для регіону, місцевих жителів і держави в цілому

Вікторія Гриб: Відкриття Щастинського моста матиме позитивні наслідки для регіону, місцевих жителів і держави в цілому

У четвер, 26 вересня, у Щасті Луганської області відбулося публічне обговорення можливості відкриття мосту через Сіверський Донець і створення там пропускного пункту. На захід прийшло близько сотні місцевих жителів, які підняли ряд серйозних проблем. Взяла участь у обговоренні й народний депутат Вікторія Гриб.

За підсумками заходу вона зазначила, що переважна більшість місцевих жителів – 72% згідно з опитуванням Міжнародної громадської організації «Луганське земляцтво» - хочуть відкриття пропускного пункту у місті, але були висловлені й альтернативні думки і позиції.

«У відкритті моста є два ключових фактори – безпека і гроші. Адже мова йде не лише про сам міст, а про відкриття цілого транспортного коридору на окуповану територію! І люди запитують, чи витримає інфраструктура міста, де знайти гроші на це?», - зазначила політик.

На думку народного депутата, відкриття мосту матиме позитивні наслідки і для регіону, і для місцевих жителів, і для держави в цілому, яка хоче мирного врегулювання конфлікту. Але цей крок потрібно детально прорахувати.

«Ми обговорили це питання з громадськістю. Наступний крок – експертне обговорення за участі профільних організацій і державних структур – Військово-цивільної адміністрації, штабу ООС, Прикордонної служби та інших. Переконана, слід залучити до цієї ініціативи донорські організації, що допомагають Україні вирішувати проблеми на Сході», - підкреслила Вікторія Гриб.

27 вересня 2019 12:53
'site2018:subscribe.form' is not a component