Вікторія Гриб про енергоефективність: «Шлях непростий, недешевий і нешвидкий. Але це те, без чого нам не обійтися»

Вікторія Гриб про енергоефективність: «Шлях непростий, недешевий і нешвидкий. Але це те, без чого нам не обійтися»

Для того, щоб економити на комунальних послугах, не обов'язково сидіти потемки і в холоді. Але будемо реалістами: «добрий дядько» не знизить тарифи, не утеплить фасад будинку, не вкрутить економні лампочки. Тому енергоефективність повинна стати стимулом для кожного українця, вважає народний депутат Вікторія Гриб. Про це вона написала в своєму блозі на «ЯКорреспондент» за підсумками креш-курсу від німецької федеральної компанії GIZ, що пройшов у понеділок, 19 листопада, в заміському комплексі «Sobi Club» під Вишгородом.

Народний депутат зазначила, що Європа десятиліттями рухається по шляху енергоефективності, ми ж тільки починаємо.

«Вдумайтеся: Україна використовує в два рази більше енергії на одиницю продукції, ніж розвинені країни. Це гігантська проблема. Чому це так важливо? Справа в тому, що енергоефективність - це не тільки економія. Це нові робочі місця, зростання ВВП, скорочення викидів в атмосферу. І тут на допомогу приходить зелена енергетика. Це шлях, який пройшли всі розвинуті країни», - заявила Вікторія Гриб.

За її словами, Україна продовжить рух в цьому напрямку, так як це єдиний правильний шлях.

«Впевнена, незабаром у нас з'явиться комплексна загальнонаціональна стратегія енергоефективності. Ми повинні пропрацювати держпрограми, максимально задіяти міжнародні фонди, донорські організації, використовувати міжнародну технічну допомогу. Енергоефективність починається з кожного з нас. І я дуже рада, що ми рухаємося в потрібному напрямку», - підкреслила політик.

19 листопада 2019 17:15
'site2018:subscribe.form' is not a component