Вікторія Гриб: Не можна порушувати базові принципи реформи децентралізації - добровільність і економічну ефективність майбутніх ОТГ

Вікторія Гриб: Не можна порушувати базові принципи реформи децентралізації - добровільність і економічну ефективність майбутніх ОТГ

Процес створення ОТГ - вкрай відповідальна і непроста місія з масою підводних каменів, вважає народний депутат Вікторія Гриб. На зустрічі з міністром розвитку громад та територій України Оленою Бабак вона проаналізувала проблеми, що виникають при формуванні ОТГ на Донбасі, а також інструменти залучення технічної допомоги місцевим територіальним громадам.

На її думку, в цьому питанні не повинно бути поспіху. Потрібно все зважити і проаналізувати з економічної і соціальної точки зору.

«Не можна порушувати базові принципи реформи децентралізації - добровільність і економічну ефективність майбутніх ОТГ», - зазначила Вікторія Гриб.

Політик вважає, що пройшовши процес укрупнення, громади отримують можливість акумулювати більше коштів на розвиток територій. Але, додала вона, виникає питання - а що робити бідним громадам.

«Не всім пощастило мати на території велике промислове підприємство. Тому дуже важливо ретельно опрацьовувати всі ці нюанси на етапі підготовки до об'єднання. Але у мене немає сумніву, що незабаром ми вийдемо на хороший результат», - підкреслила народний депутат.

20 листопада 2019 17:38
'site2018:subscribe.form' is not a component