Вікторія Гриб: Через триваючу війну місце України в рейтингу процвітання - серед країн третього світу

Вікторія Гриб: Через триваючу війну місце України в рейтингу процвітання - серед країн третього світу

Британський аналітичний центр Legatum Institute помістив Україну за рівнем безпеки на 145 місце. За соціальним капіталом - на 148 місце. За якістю екології - на 127 місце. За рівнем здоров'я громадян - на 114 місце. За інвестиційним середовищем - на 113 місце. У рейтингу процвітання Україна опинилася на 96 місці в списку зі 167 держав. Тільки відновлення миру на Донбасі зможе переломити ситуацію. Про це на своїй сторінці в Facebook написала народний депутат Вікторія Гриб.

Вона зазначила, що за багатьма показників ми - найгірші в Європі. «Список, де ми практично торкаємося дна, можна продовжувати довго. Важливим є те, що всі ці сфери - інвестиції, навколишнє середовище, економіка - безпосередньо пов'язані з наявністю військового конфлікту на Донбасі. Поки він триває, повноцінний розвиток країни є малоймовірним», - вважає народний депутат.

За її словами, продовження протистояння означає, що Україна не буде безпечною, економіка не буде розвиватися, наші люди не будуть здоровішими і багатшими. А інвестори будуть обходити таку країну десятою дорогою.

«Тому так важливо підтримати Володимира Зеленського в його прагненні закінчити військовий конфлікт на Донбасі. Всі необхідні законопроекти на виконання Мінських угод ми з колегами подали в парламент. Залишається проголосувати», - підкреслила Вікторія Гриб.

29 листопада 2019 16:47
'site2018:subscribe.form' is not a component