Вікторія Гриб: Держава має, нарешті, звернути увагу на дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій

Вікторія Гриб: Держава має, нарешті, звернути увагу на дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій

Всі діти, які були вимушені покинути місця свого постійного проживання через конфлікт на Сході України, мають отримати відповідний статус. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вікторія Гриб.

Вона розповіла, що разом з колегами підготувала проект постанови №2117, яким пропонується спростити механізм надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій. «Це питання справедливості! Таких дітей потрібно підтримувати не на словах, а забезпечити фінансово», - заявила народний депутат.

Політик зазначила, що держава має надати дітям, постраждалим внаслідок воєнних дій, компенсацію за шкоду та щорічно допомагати з їх оздоровленням, організувати реабілітацію, дітям з інвалідністю виплачувати підвищену щомісячну грошову допомогу і забезпечувати безкоштовним харчуванням у школах, дозволити безкоштовний проїзд таких дітей у транспорті і гарантувати місця у дитячих садочках незалежно від черг.

«Діти не винні, що на їхній землі йде війна. І держава не може закривати очі на ці проблеми. Тому парламент має прийняти цей проект постанови і повернутися до постраждалих від війни дітей обличчям, і я докладу всіх зусиль, щоб ця постанова була прийнята. Переконана – держава має піти назустріч людям, які змушені вже понад п’ять років потерпати від наслідків війни! Це речі, які парламент просто зобов’язаний підтримати!» - підкреслила Вікторія Гриб.

17 вересня 2019 11:45
'site2018:subscribe.form' is not a component