Вікторія Гриб: Більше півмільйона людей похилого віку Донбасу все ще позбавлені пенсій

Вікторія Гриб: Більше півмільйона людей похилого віку Донбасу все ще позбавлені пенсій

Рівно рік минув з того моменту, як Моніторингова місія ООН закликала Україну поновити виплату пенсій українцям з непідконтрольних територій на Донбасі. Однак цього так і не відбулося. Якщо нова влада обрала вектор до миру, потрібно рухатися наміченим шляхом, і відновлення виплат пенсій на Донбасі - важливий крок на ньому. Про це заявила народний депутат Вікторія Гриб.

Вона зазначила, що на днях в ООН назвали конфлікт на Донбасі «самим «старим» у світі. Старим не по тривалості, а за віком людей, які натерпілися більше за інших.

«Тільки вдумайтеся - третина всіх, хто потребує допомоги, - це пенсіонери. 560 тисяч (!) людей похилого віку позбавлені пенсій через бюрократів, які поки ще не розуміють, що таке старість. Це вони змушують людей похилого віку щомісяця перетинати лінію розмежування, щоб отримати свою законну пенсію», - написала Вікторія Гриб на своїй сторінці в Facebook.

Політик акцентувала, що за півроку, які пройшли після зміни влади в країні, для пенсіонерів Донбасу нічого не змінилося. І, судячи з затвердженим бюджетом на 2020 рік, найближчим часом нічого також не зміниться.

«Одне залишається стабільним - за лінією розмежування живуть такі самі українці, як і в Києві, Львові та Одесі. Продовжувати блокаду Донбасу немає ніякого сенсу. Якщо нова влада обрала вектор до миру, потрібно рухатися наміченим шляхом. А ми, народні депутати, підставимо плече», - підкреслила Вікторія Гриб.

15 листопада 2019 16:56
'site2018:subscribe.form' is not a component