Віктор Бусько: Децентралізація повинна працювати так, щоб громади не стояли з протягнутою рукою

Віктор Бусько: Децентралізація повинна працювати так, щоб громади не стояли з протягнутою рукою

Нинішня влада позбавила Запорізьку область необхідної їй дотації на суму 64 млн грн. Про це заявив голова Запорізької міської організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Віктор Бусько під час 27-ої позачергової сесії 31 січня, де розглядалося питання про прийняття механізму розподілу державної дотації.

За словами опозиціонера, необхідно професійно підходити до розподілу додаткової дотації з державного бюджету, яка призначена на фінансування освітніх та медичних установ області, а не так, як це робить влада. «Держава не направила в область необхідні їй 64 мільйони гривен. А на перераховані кошти не було надано чіткого механізму розподілу», – сказав він.

Депутат відзначив, що в облраду поступило звернення депутатів Запорізької міської ради з проханням включити у формулу розподілу коштів чисельність дорослих і дітей. Також він нагадав, що в п'яти містах обласного значення мешкає більше 50% населення усієї області. «А реформа децентралізації, яку начебто як впровадила владу, припускає громадам самим розпоряджатися коштами, а не сподіватися на «подачки» згори», – підкреслив депутат.

Під час виступу він акцентував на необхідності надання ОТГ права самостійно розпоряджатися дотацією. «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за реалізацію державних реформ в тому вигляді, в якому нинішня влада обіцяла їх впровадити. Влада обіцяла, що гроші ходитимуть за громадою, а поки що наша громада стоїть з протягнутою рукою», – резюмував Віктор Бусько.
01 лютого 2019 17:53
'site2018:subscribe.form' is not a component