Віктор Артюх: «Нова Індустріалізація» ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ створить умови для модернізації виробництв

Віктор Артюх: «Нова Індустріалізація» ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ створить умови для модернізації виробництв

Cтратегія ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Нова Індустріалізація» – це комплексне рішення, спрямоване на розвиток усієї економіки.

Про це директор із соціальних питань Центрального гірничо-збагачувального комбінату Віктор Артюх заявив на форумі «Нова Індустріалізація», який провів у Кривому Розі ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК.

«Наше підприємство є одним із найбільших у галузі та одним із містоутворюючих для Кривого Рогу. Як виробничник, я підтримую стратегію «Нова Індустріалізація», розроблену ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ, тому що це комплексне рішення, яке охоплює не лише економічний аспект підтримки українського гірничо-металургійного комплексу, а й всю економіку», – сказав Віктор Артюх.

Він також зазначив, що в новому парламенті інтереси робітників криворізьких ГЗК та інших промислових підприємств можуть захистити ті, хто сам пройшов трудовий шлях у промисловості. І такі люди є лише в ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ.

«Інтереси людей праці захистять тільки ті, хто працював на виробництві. Ми готові до спільного напрацювання законопроектів заради розвитку наших підприємств, нашого міста й України», – додав Артюх.

Довідка: 19 червня ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК провів у Кривому Розі масштабний форум «Нова Індустріалізація». Представники найбільших промислових підприємств країни підтримали програму, яку підготувала для роботи в новому парламенті команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Програма «Нова Індустріалізація», представлена на Форумі Олександром Вілкулом, спрямована на відродження і підтримку промисловості та економіки загалом.

19 липня 2019 20:47
'site2018:subscribe.form' is not a component