Василь Райчев: Програма Вілкула – міцний фундамент для мирної та процвітаючої України

Василь Райчев: Програма Вілкула – міцний фундамент для мирної та процвітаючої України

Дії нинішньої влади з кожним роком все глибше і глибше заганяють Україну в системну всеохоплюючу кризу. Держава не тільки не допомагає, але й активно заважає працювати й жити. Війна, нескінченний хоровод фіскальних перевірок, непомірні податки, тотальна корупція та рекет, поставлені на державну основу – подібні дії здатні за короткий термін вбити навіть саму стабільну економіку світу. Про це заявив Василь Райчев, довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула на зустрічі з жителями Арцизького району Одеської області.

Представник опозиційного кандидата зазначив, що Україна володіє багатьма факторами, необхідними для економічного зростання – капітал, трудові та природні ресурси, вигідне географічне положення. Однак українська економіка продовжує стагнувати на межі агонії, а прості люди та представники бізнесу – відчайдушно боротися за виживання.

Політик підкреслив, що влада створює ілюзію реформ, але насправді нещадними «контрольними» пострілами добиває і Україну, і українців. «31 березня кожному з нас доведеться зробити свій вибір. З усіх претендентів на пост президента України, тільки Олександр Вілкул має достатній та успішний досвід ефективного управління на різних рівнях, як в приватному секторі, так і в державному. Тільки він здатний забезпечити Україні шлях миру, успішності та розвитку. Програма кандидата в Президенти від опозиції «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» стане міцним фундаментом процвітаючою, успішної та мирної України. Вона містить чіткі орієнтири та надійні механізми відновлення та розвитку економіки. З її допомогою ми зможемо домогтися миру на Донбасі та процвітання для кожної української родини», – резюмував Василь Райчев.


25 березня 2019 12:13
'site2018:subscribe.form' is not a component