Василь Мітько: У чесності та порядності Олександра Вілкула не сумніваються як на заході України, так і на сході

Василь Мітько: У чесності та порядності Олександра Вілкула не сумніваються як на заході України, так і на сході

Реалізація програми Олександра Вілкула «Мир та розвиток: 4 кроки до успіху» дасть людям надію і впевненість у завтрашньому дні. Таку думку висловив глава Нікольської райради Донецької області, опозиціонер Василь Мітько, коментуючи підсумки форуму «За мир та розвиток».

«У програмі Олександра Вілкула прописані реальні ходи людини, яка пройшла великий шлях в промисловості, має колосальний досвід керівника та адміністратора. Не може не радувати, що незважаючи на ситуацію в країні, на тиск влади, все ще є здорові політичні сили, які пропонують реальні кроки по виходу України з кризи», – заявив Василь Мітько.

Він зазначив, що для нього, як жителя Донецької області, особливо важливим є те, що під №1 в програмі Вілкула стоїть пункт про відновлення миру. «Це найактуальніше сьогодні для нашої країни. Тому ми однозначно підтримуємо програму Олександра Вілкула», – сказав опозиціонер.

«Людям, обираючи майбутнього главу держави, потрібно звертати увагу на чесність і порядність людини, яка претендує на такий високий державний пост. А в чесності й порядності Олександра Вілкула ми не сумніваємося. Упевнений, що його особисті якості точно викликають довіру, повагу як у людей із заходу України, так і зі сходу», – підкреслив Василь Мітько.

24 січня 2019 15:11
'site2018:subscribe.form' is not a component