Василь Федін: Україна ввійде у ТОП-30 економік світу вже через п'ять років після перемоги Олександра Вілкула

Василь Федін: Україна ввійде у ТОП-30 економік світу вже через п'ять років після перемоги Олександра Вілкула

Реалізація програми Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» дозволить досягти тих амбітних цілей, які поставила перед собою команда професіоналів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Про це написав на своїй сторінці в Facebook голова Херсонської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Василь Федін.

Опозиціонер зазначив, що ВВП України в даний момент становить 112 млрд дол., а це в три рази менше нижнього порога для тридцяти найрозвиненіших країн світу. Також він переконаний, що за короткий термін цілком реально підняти ВВП України в три рази. «Південна Корея в період з 1960 по 1990 рр. збільшила ВВП в 71 раз. Сінгапур в період з 1960 по 1990 рр. збільшив ВВП в 51 раз. Китай в період з 1990 по 2017 рр. збільшив ВВП в 34 рази», – навів приклад політик.

Василь Федін нагадав, що коли Сінгапур починав свій розвиток, то його стартові умови були набагато гірші, ніж в Україні. «Відсутність будь-яких природних ресурсів, відсутність єдиної нації (75,4% населення становили китайці, 13,6% – малайці, 8,6% – індійці), масштабна корупція, конфронтація з сусідніми країнами. Але все змінилося з появою нового лідера – Лі Куан Ю, який зумів підняти країну і повести за собою її народ», – відзначив опозиційний депутат.

За його словами, обов'язково знайдуться «диванні експерти», які розкажуть, що Україна – не Китай, і у нас так працювати не вийде, наведуть сотні прикладів, чому такий ривок неможливий. «Той, хто хоче – шукає можливості, а хто не хоче – причини. А команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ має твердий намір побудувати успішну країну», – підкреслив опозиціонер.

Політик переконаний, що на відміну від інших кандидатів в Президенти, Олександр Вілкул – справжній професіонал своєї справи, за плечима якого величезний успішний досвід роботи на керівних посадах. «Я знаю Олександра Вілкула більше 20 років, і я голосую за нього! Тільки спільна робота дозволить нам реалізувати всі необхідні країні реформи. Майбутнє України – в наших руках», – резюмував Василь Федін.


31 січня 2019 11:37
'site2018:subscribe.form' is not a component