Вадим Новинський: Шлях успішної України – це шлях економічно розвиненої морської держави

Вадим Новинський: Шлях успішної України – це шлях економічно розвиненої морської держави

Народний депутат України, лідер парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський в ході робочого візиту в Ізмаїл (Одеська область) зустрівся з провідними експертами морської галузі Бессарабії.

На сьогоднішній день, за обсягами та функціональним охопленням господарських циклів морегосподарського комплексу України наша країна ще має всі передумови, аби бути успішною морською державою. Відсутність мудрого державного підходу та повний непрофесіоналізм нових кадрів вже через рік може привести нас до точки неповернення, після якої Україна залишиться морською державою тільки в спогадах та історії.

«Чинна влада або ігнорує, або абсолютним дилетантством тільки посилює проблеми галузі. За останні п'ять років не ухвалено жодного закону, присвяченого водному транспорту. Порти відчувають системну кризу. Зруйновано систему підготовки кадрового потенціалу, загальний потік товарообігу падає. Знищується суднобудування, судноремонт та морська наука», - повідомив екс-заступник міністра інфраструктури, довірена особа кандидата в Президенти Олександра Вілкула Юрій Васьков.

Всеохоплююча криза продовжує розвиватися в нашій країні через те, що впроваджуються в усі сфери «реформи», спрямовані не на поліпшення рівня життя населення, а на можливість отримання прибутку самою владою.

«Десятки тисяч моряків, що приносять в Україну своєю зарплатою близько 2 млрд. доларів ризикують назавжди втратити професії. Від п'яти до десяти разів збільшилася вартість перепідготовки та дипломування, які моряку треба проходити раз на п'ять років. З більш ніж п'яти десятків тренажерних центрів, працюють одиниці. Необхідно реанімувати роботу регіональних центрів, які не дадуть зникнути в Україні такої професії, як моряк», - повідомила представник Олександра Вілкула Світлана Фабрикант.

Представники портової галузі зазначили, що в існуючих умовах, коли держава встановила норми, які відбирають у державних же підприємств левову частку прибутку та зобов'язують виплачувати дивіденди поквартально, влада фактично позбавляє підприємства коштів на розвиток та веде до банкрутства та знищення.

«Україна має інший шлях розвитку. Це - шлях мирної України, шлях України з розвиненою економікою, та гідним рівнем життя для українців. Під керівництвом Олександра Вілкула команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підготувала програму, яка за кожним пунктом підкріплена готовим законопроектом та проектами нормативних актів. Упевнений, 31 березня український народ дасть свою оцінку діяльності нинішнього президента. Вірю, українці підтримають Вілкула і ми готові вже буквально з дня інавгурації почати змінювати країну і життя людей на краще», - підбив підсумки зустрічі народний депутат, голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Верховній Раді Вадим Новинський.

28 березня 2019 12:43
'site2018:subscribe.form' is not a component