Вадим Новинський: Права опозиції в Україні навмисно ігноруються парламентом, в той час як права провладної коаліції безмірні

Вадим Новинський: Права опозиції в Україні навмисно ігноруються парламентом, в той час як права провладної коаліції безмірні

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на тому, що законодавче врегулювання прав опозиції – це невід'ємна частина процесу гармонізації законодавства України та ЄС», – заявив глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський 15 лютого на круглому столі «Ефективна імплементація Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС як основний елемент євроінтеграції України».

Метою круглого столу стало підведення підсумків п'ятого Діалогу Жана Моне в контексті обговорення депутатськими фракціями ролі Верховної Ради і гармонізації законодавства України в процесі імплементації Угоди про асоціацію.

«Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ призупиняє своє членство в роботі Робочої групи з впровадження Рекомендацій місії Кокса по ряду вимушених причин», – заявив глава фракції опозиціонерів Вадим Новинський, звертаючись до вищого керівництва української влади і представників Європейського парламенту.

Він пояснив, що фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ спочатку підтримала ініціативу реалізації рекомендацій Місії Європарламенту, так як нею планувалося врегулювати і закріпити законодавчо права опозиції. Але, за підсумком, в дорожній карті відсутні інструменти реалізації прав опозиції, тому ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК призупиняє своє членство в роботі Робочої групи з впровадження Рекомендацій місії Кокса.

15 лютого 2019 15:55
'site2018:subscribe.form' is not a component