Вадим Новинський: Потрапивши до парламенту, «Опозиційна платформа» відразу ж розділиться на групки за інтересами

Вадим Новинський: Потрапивши до парламенту, «Опозиційна платформа» відразу ж розділиться на групки за інтересами

«Опозиційна платформа» - це схрещення «вужа та їжака». У їхньому списку - Ілля Ківа та 11 осіб з оточення Порошенка. Про це написав на своїй сторінці в Facebook лідер парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

«Мене часто запитують, у чому різниця між нашою політичною силою – партією ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – та партією «Опозиційна платформа - За Життя» (ОПЗЖ). І я розумію людей, оскільки ОПЗЖ активно експлуатує символіку та риторику ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, використовуючи для пропаганди провідні телеканали, які належать тій же ОПЗЖ», - написав Новинський.

За його словами, «Опозиційну платформу» створили люди, які весь період перебування Петра Порошенка при владі активно підігравали йому та відвідували його кабінет на Банковій частіше, аніж свій. «Вони допомагали вивести Порошенка до другого туру недавніх президентських виборів. Ці люди були виключені з фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті, оскільки їх нездорові амбіції йшли врозріз партії та людей, які голосували за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК в 2014 році», - розповів народний депутат.

Вадим Новинський нагадав, що в списку «Опозиційної платформи - За Життя» знаходяться 11 осіб з найближчого оточення Порошенка. «В їх списку опинився й Ілля Ківа, який в 2014-2016 роках закликав вбивати жителів Донбасу, а зараз знаходиться в партії, яка нібито представляє інтереси південного сходу. Список ОПЗЖ - це просто схрещення «вужа та їжака». Політики, які знаходяться поруч у списку, ще недавно, не соромлячись, поливали брудом один одного. Ця партія після попадання в парламент відразу ж розділиться на групки за інтересами, і вони навряд чи будуть думати про інтереси виборців», - підкреслив політик.

Вадим Новинський додав, що протягом п'яти років ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК послідовно боровся з режимом Порошенка. «В рядах нашої партії перебувають політики, багато з яких - і я в тому числі - зазнали репресій з боку попередньої влади. Мене позбавили депутатської недоторканності і завели безліч кримінальних справ. Наші ж колишні колеги боролися проти нас. І продовжують боротися. Саме вони «руками» кишенькової Аграрної партії оскаржували результати жеребкування, в результаті якої ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК отримав №1 у бюлетені. ОПЗЖ ж отримали шостий номер», - зазначив парламентарій.

За його словами партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», висловлюючись церковною термінологією, є канонічною опозицією. «Протягом всього періоду існування ми жодного разу не пішли на компроміс з чинною владою, завжди відкрито висловлювали свою точку зору, не зрадили своїх виборців і чітко слідували інтересам тієї частини населення, яка довірила нам свої голоси і бачила в нас захист протягом важких років, що випали на долю українців за останні роки. Зараз в списку ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ знаходяться мери великих та малих міст, промисловці, директори великих підприємств, які мало говорять, але багато роблять. За їх спиною – реальні справи, їх зусиллями Україна минула масштабну економічну кризу, яка розверталася через недалекоглядну політику попередньої влади», - написав Вадим Новинський.

На його думку, наступне скликання парламенту повинне бути творчим та незалежним. «21 липня наша країна зробить важливий крок – буде обраний новий парламент. Дуже хочеться вірити, що парламент нового скликання буде більш творчим та незалежним, і що його діяльність допоможе об'єднати нашу країну. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Божою волею знаходиться на ПЕРШОМУ МІСЦІ у виборчому бюлетені. Приходьте на вибори, зробіть свій внесок в розвиток нашої країни. За ваш вибір на користь «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ» - партії №1 - вам ніколи не буде соромно», - написав Вадим Новинський.


15 липня 2019 12:41
'site2018:subscribe.form' is not a component