Вадим Новинський: Ми наполягаємо на розгляді Верховною Радою законопроекту про заборону передвиборних махінацій

Вадим Новинський: Ми наполягаємо на розгляді Верховною Радою законопроекту про заборону передвиборних махінацій

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за проведення чесних і прозорих виборів без маніпуляцій, використання адміністративного ресурсу, скупки голосів і масових фальсифікацій, які властиві команді чинного президента Петра Порошенка. Тому опозиціонери підтримують посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства, передбаченого законопроектом №8270-2, співавторами якого виступили депутати ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Ми принципово проти таких методів ведення виборчої кампанії, тому пропонуємо посилити відповідальність за них, щоб зробити взагалі неможливими в Україні. В першу чергу до них вдається влада, тому блок Петра Порошенка всіляко перешкоджає винесенню в сесійний зал наших законодавчих ініціатив, адже саме ця команда зацікавлена ​​в розробці схем по скупці голосів та фальсифікації виборів 31 березня», – заявив, коментуючи свою дискусію з екс-президентом Європарламенту Петом Коксом та іншими представниками місії, голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

За його словами, на ці важливі для волевиявлення українців питання фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ звернула увагу Пета Кокса та інших учасників Місії Європарламенту.

Також Вадим Новинський розповів колегам з Європарламенту про основні проблеми, які, на думку опозиційних депутатів, гальмують реформу. «Український парламентаризм сьогодні має всі ознаки кризи. Верховна Рада перетворилася на майданчик для реалізації передвиборчих технологій Петра Порошенка, втративши функцію представництва інтересів українського народу. Про це свідчить величезна кількість популістських і дискримінаційних законопроектів з передвиборчої повістки президента, які вносяться коаліцією часто в порушенні Регламенту і приймаються з порушеннями конституційної процедури (законопроекти про НАТО і ЄС, антицерковні закони і постанови та ін.)», – заявив глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

У той же час, за словами Вадима Новинського, соціально значущі законопроекти, зареєстровані опозицією (про соціальний захист громадян, про підвищення пенсій та допомоги, про виборчі права вимушених переселенців, про посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства, про зниження цін на природний газ для населення та ін.), навіть не ставляться в порядок денний сесії Верховної Ради. Така ж ситуація з ігноруванням коаліцією прийняття необхідних законів про вибори, про тимчасові слідчі комісії ВРУ, про всеукраїнський та місцеві референдуми.
15 лютого 2019 17:57
'site2018:subscribe.form' is not a component