Вадим Новинський: Зеленський щирий у своєму бажанні встановити мир на Донбасі

Вадим Новинський: Зеленський щирий у своєму бажанні встановити мир на Донбасі

З приходом до влади президента Володимира Зеленського мирний процес в Донбасі став реальністю. Таку думку висловив народний депутат, член Комітету Верховної Ради з прав людини та реінтеграції Донбасу Вадим Новинський, коментуючи зустріч лідерів країн в «нормандському форматі», яка відбудеться в Парижі 9 грудня.

За його словами, попередній президент Петро Порошенко тільки імітував мирний процес, а насправді робив усе, щоб війна в країні тривала якомога довше.

«На відміну від нього, президент Зеленський щирий у своїх бажаннях. Він відразу ж під час інавгураційної промови сказав про те, що перша і головна його задача - встановлення миру. І для цього він готовий пожертвувати своїм рейтингом», - сказав народний депутат.

Новинський нагадав, що ще взимку цього року контакти між керівниками Росії і України були припинені. Адже після приходу до влади Зеленського всього лише за півроку було зроблено поворот щодо Росії з боку держапарату України. Пройшов обмін полоненими, відведення військ на пілотних ділянках, і відбулося підписання «формули Штайнмаєра», незважаючи на опір представників попередньої влади.

09 грудня 2019 14:18
'site2018:subscribe.form' is not a component