Вадим Новинський зустрівся з Володимиром Зеленським

Вадим Новинський зустрівся з Володимиром Зеленським

Голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський разом з головами фракцій інших партій в ВР зустрівся з новообраним президентом Володимиром Зеленським. Від імені ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ лідер фракції побажав Володимиру Зеленському бути успішним на своєму посту, адже від цього залежить успіх всієї країни.

За його словами, головною темою зустрічі було припинення війни та мирний процес. «Президент повинен рухатися в цьому напрямку набагато впевненіше, ніж Петро Порошенко. Мирний процес потрібно не імітувати, а встановлювати реальний мир на Донбасі та виконувати Мінські угоди.

Друге питання, яке обговорювалося, - ухвалення в другому читанні Виборчого Кодексу на основі пропорційної системи з відкритими списками. Змішана система виборів до Верховної Ради - це основа для політичної корупції. Як під час виборів, так і після них, безпосередньо в залі Верховної Ради. Необхідний виборчий кодекс, заснований на пропорційній виборчій системі з відкритими списками», - заявив за підсумками зустрічі Вадим Новинський.

Він додав, що питання розпуску ВР обговорювалося лише побіжно та не було головним під час бесіди. За словами Вадима Новинського, народ чекає, щоб Володимир Зеленський об'єднав суспільство та відповів на найважливіші виклики, які зараз стоять перед Україною. «Ключовим з них є питання миру. Я висловив йому свою думку та сказав, що наша фракція завжди підтримуватиме всі мирні ініціативи президента Зеленського», - зазначив політик.


04 травня 2019 17:52
'site2018:subscribe.form' is not a component