Вадим Новинський: Всі незаконно відібрані храми будуть повернуті УПЦ

Вадим Новинський: Всі незаконно відібрані храми будуть повернуті УПЦ

«Не порушуйте законодавство та Конституцію України на догоду президенту, що йде, інакше будете притягнуті до відповідальності за рейдерські захоплення храмів у суворій відповідності з українським законодавством», – з таким зверненням до центральних та місцевих можновладців виступив Голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

Як повідомив 17 квітня представникам ЗМІ опозиціонер, влада, що йде, продовжує гоніння на канонічну Українську Православну Церкву та рейдерські захоплення її храмів, особливо в єпархіях, розташованих в Західній Україні. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК має в своєму розпорядженні факти масової перереєстрації статутів церков за підробленими документами, що відбуваються зараз в Україні. Ці правопорушення здійснюються за сприяння місцевої влади з метою перепідпорядкувати парафії на користь ПЦУ, створеної Петром Порошенко.

За словами Вадима Новинського, після нелегальної перереєстрації за допомогою праворадикалів і кримінальних організацій йдуть силові захоплення храмів. Священиків, які чинять опір цьому беззаконню, б'ють, їх сім'ї та самих парафіян залякують.

«Все це свавілля відбувається за повного сприяння губернаторів західних областей – зокрема Рівненської та Волинської. А також цьому сприяють глави районних адміністрацій та сільських рад. І все це відбувається при повному потуранні силовиків Західної України, оскільки всі звернення віруючих до правоохоронних органів залишаються без уваги», – підкреслив Вадим Новинський та закликав усіх діяти відповідно до закону, намагаючись зберігати міжконфесійний мир.

18 квітня 2019 14:59
'site2018:subscribe.form' is not a component