Вадим Новинський поклав квіти до Вічного вогню в річницю визволення Києва від фашистів

Вадим Новинський поклав квіти до Вічного вогню в річницю визволення Києва від фашистів

Народний депутата України Вадим Новинський в день 76-ої річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників поклав квіти до Вічного вогню на могилі Невідомого солдата в парку Вічної Слави в Києві.

«Сьогодні Київ святкує річницю визволення від нацистської окупації. Надзвичайно важливим є те, що цей день залишається святковим та пам'ятним для переважної більшості киян, складаючи основу справжнього, а не показного патріотизму. Точно так же, як дні визволення інших міст залишаються святами для городян - не дивлячись на спроби націоналістів і попередньої влади викорінити пам'ять про Велику Вітчизняну війну і про подвиг наших дідів», - сказав він.

За словами Вадима Новинського, нинішні псевдоісторики намагаються подати історію визволення Києва не як подвиг, а як масову криваву бійню, в якій генерал Ватутін не шкодував людей, щоб встигнути звільнити Київ до річниці Жовтневої революції - в бій кидали беззбройних і ненавчених людей, на вірну загибель. Таке переписування історії неприпустимо.

«А я пам'ятаю свою розмову з одним із ветеранів, який сказав: «Для нас визволення Києва мало величезне моральне значення. Після того, як фашистів вибили з духовної святині, стало зрозуміло: перемога точно буде за нами! Ані розгром ворога під Москвою, ані Сталінград, ані Курськ не давали такої впевненості. А ось Київ - дав».

Саме в цих словах зосереджена справжня суть сьогоднішнього дня і сьогоднішнього свята. Я вітаю всіх киян, всіх українців. Будьмо гідними подвигів наших дідів! Будьмо справжніми патріотами! З днем ​​визволення Києва!» - підкреслив Вадим Новинський.


06 листопада 2019 14:12
'site2018:subscribe.form' is not a component