Вадим Новинский: У другому турі представник «партії війни» протистоятиме популісту без програми, стратегії та досвіду

Вадим Новинский: У другому турі представник «партії війни» протистоятиме популісту без програми, стратегії та досвіду

Про це заявив голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський під час Погоджувальної ради у понеділок, 8 квітня. За його словами, перший тур президентських виборів став вироком для української влади, уособленої постаттю Президента Петра Порошенка. «Народ сказав своє слово і дав оцінку всьому тому, що супроводжувало правління Порошенка протягом п’яти останніх років», – наголосив опозиціонер.

На переконання Вадима Новинського, 16% голосів Порошенка у першому турі – це оцінка хаосу і беззаконню. «Це відповідь на незакінчену війну та спроби заробити на війні. Це відповідь на тотальну корупцію. Це відповідь на зубожіння громадян, на комунальні тарифи, на низькі заробітні плати і пенсії. Це – результат політики наруги над національною пам’яттю та історією, гоніння на Церкву, насильство над національними меншинами. Це – розплата за непродуману політику штучних дисбалансів у зовнішній політиці, повну втрату суб’єктності та передачу України під повне зовнішнє управління», – наголосив голова фракції опозиціонерів.

На переконання Вадима Новинського, у другому турі врятувати Петра Порошенка може тільки диво. «Але давайте не тішити себе ілюзіями про «доброго» Президента, який прийде за зміну «злому». Давайте не будемо обманюватися й обманювати своїх виборців. У другому турі представник «партії війни» протистоятиме популісту без програми, без стратегії розвитку країни, без досвіду державного управління», – зауважив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

За словами Вадима Новинського, нинішня виборча кампанія продемонструвала необхідність запровадження запобіжників на майбутнє, які б могли сприяти перетворенню виборів на інструмент розвитку демократії, а не на інструмент маніпуляцій. «Саме тому необхідно сьогодні підняти питання про те, аби в єдиний сесійний тиждень, що передуватиме другому туру виборів, ми розглянули й ухвалили Виборчий Кодекс», – додав опозиціонер.

Вадим Новинський також звернувся до виборців ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ з проханням прийти 21 квітня на виборчі дільниці. «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку звернулася до всіх своїх прихильників із закликом не підтримувати жодного з кандидатів у другому турі. Проте неявка на виборчі дільниці працюватиме на користь представника влади. Закликаємо йти на вибори, але при цьому не віддавати голос жодному із двох кандидатів», – наголосив опозиціонер.

08 квітня 2019 11:51
'site2018:subscribe.form' is not a component