Вадим Новинський: Разом з одеситами молимося за мир в нашій країні

Вадим Новинський: Разом з одеситами молимося за мир в нашій країні

Сьогодні в Одесі глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський взяв участь у Хресній Ході в день пам'яті славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла та святкування чудотворної Касперівської ікони Божої Матері – Небесної Покровительки Причорноморського краю, Одеси. Також в урочистостях взяли участь міський голова Одеси Геннадій Труханов, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Ківалов, депутати фракцій ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ місцевих рад Одеської області.


Всього у ході з Касперівським чудотворним образом Цариці Небесної взяли участь близько 5 тисяч осіб. Вони прослідували від Свято-Успенського кафедрального собору на вулиці Преображенській до Спасо-Преображенського кафедрального собору на Соборній площі.

Святкову Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі Одеси здійснив Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський. На площі перед собором було здійснено святковий молебень, під час якого духовенство на чолі з Високопреосвященнішим Агафангелом піднесли молитви про мир в Україні і процвітання богохранимої Одеси.

«Нехай чудотворний образ Касперівської ікони Божої Матері зберігає Одесу та всю Україну, як зберіг місто від ворожих військ у 1854-му році, під час Кримської війни! Молимося за мир в нашій рідній країні», – побажав вірянам Вадим Новинський під час святкування.


12 липня 2019 16:05
'site2018:subscribe.form' is not a component