Вадим Новинський разом з однодумцями поклали квіти біля будинку Профспілок в пам'ять про загиблих 2 травня 2014 року

Вадим Новинський разом з однодумцями поклали квіти біля будинку Профспілок в пам'ять про загиблих 2 травня 2014 року

Ранок п'ятої річниці однієї з найжорстокіших і не розслідуваних трагедій в сучасній історії Одеси та України Вадим Новинський і члени його команди провели на Куликовому полі. Тут, в приміщенні Будинку Профспілок, п'ять років тому знайшли свою страшну смерть майже 50 осіб. Ще стільки ж всі ці роки без обвинувальних вироків знаходяться в слідчих ізоляторах Одеси, Миколаєва та Херсона. А те, що знають і пам'ятають одесити про страшні події 2 травня 2014 року, офіційна влада воліє замовчувати.

«Родичі загиблих у страшній трагедії 2 травня і родичі тих людей, яких незаконно утримують під вартою вже п'ять років, ніколи нічого не просять. Вони просять одного: справедливості, щоб в Україні нарешті запанувала законність, а винні в цій страшній трагедії були покарані. 2 травня в Одесі відбулося масове вбивство одеситів. Їх хотіли змусити любити Україну не по-одеськи, а якось по-іншому, але вони на це не пішли», – підкреслив голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.


Пам'ять загиблих на Куликовому полі вшанували голова партії «Наші» Євгеній Мураєв, народний депутат Тетяна Бахтеєва, Світлана Фабрикант, депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Одеських обласної та міської рад, родичі та друзі загиблих.

«Хоч і п'ять років вже минуло, але біль від того, що сталося, мені здається, ніколи не згасне. Більше того, відчуття болю з тих пір навіть посилилися від того безсилля і тієї неправди про 2 травня, яку влада виносила назовні. Ми втомилися від беззаконня, але, можливо, за нової влади прийдуть мир і спокій, а винні в смерті наших близьких будуть покарані», – зазначила дочка одного із загиблих 2 травня Олена Вячеславова.

«2 травня на Куликовому полі загинув мій друг. Обставини і причини смерті ніхто не розслідує, зате у відповідь нас намагаються звинуватити в усіх гріхах і в тому, чого ми не робили», – підкреслив друг іншого загиблого 2 травня Станіслав Черняк.

В умовах відсутності соціальної справедливості по відношенню до родичів жертв Одеської трагедії, Благодійний фонд Вадима Новинського взяв на себе питання фінансової допомоги з оздоровлення сімей з дітьми – родичів загиблих і тих, хто до цих пір знаходиться в ув'язненні без суду і слідства.


02 травня 2019 10:28
'site2018:subscribe.form' is not a component