Вадим Новинський: Влада п'ять років тому віддала державний суверенітет та незалежність України в руки своїх американських кураторів

Вадим Новинський: Влада п'ять років тому віддала державний суверенітет та незалежність України в руки своїх американських кураторів

Абсолютно всі призначення в Україні відбуваються після узгодження з послом США Марі Йованович. Про це заявив голова фракції ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Вадим Новинський в кулуарах Верховної Ради.

Як приклад політик нагадав про рішення Вселенського Патріарха, яке спершу підтримали представники Державного департаменту США. «До Президента України Петра Порошенка спеціально прилітав посол США з релігійних питань. І щойно рішення стосовно Томосу було прийнято, першим його привітав знову-таки саме держсекретар Майк Помпео. Адже це не збіг - все в Україні робиться під кураторством Державного департаменту США», - зазначив опозиціонер.

Що стосується опублікованих на сайті Президента України санкційних списків внаслідок рішення РНБО, то, на думку опозиціонера, це пов'язано виключно з передвиборними технологіями Президента Петра Порошенка. «Такими діями він сподівається отримати шанс переобратися на другий термін, спеціально посилюючи напругу в суспільстві та демонструючи свою псевдо-боротьбу з Росією», - впевнений політик.

«До МВС уже надійшла величезна кількість інформації щодо фактів фальсифікації та порушення виборчого законодавства. Причому, в першу чергу, скарги на представників партії «Блоку Петра Порошенка». Якщо влада зміниться, то ці кримінальні справи будуть доведені до суду. А ті, хто бере участь в цих незаконних діях, будуть покарані», - попередив членів виборчих комісій голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Коментуючи мовний законопроект № 5670-д, який другий тиждень неефективно обговорюється в напівпорожньому сесійному залі, Вадим Новинський підкреслив: «Цей закон суперечить Конституції України. Він є дискримінаційним щодо інших мов. Фактично, цей документ про дискримінацію та навіть заборону російської та інших мов національних меншин». Опозиціонер уточнив, що розвиток української повинен здійснюватися не на шкоду іншим мовам. Тож не дивно, що до цього дуже суперечливого законопроекту депутати подали понад 2 000 поправок. Тільки фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ подала більше 700 правок, але через порушення закону про Регламент ВРУ, прийняти їх немає можливості.

21 березня 2019 16:06
'site2018:subscribe.form' is not a component