Вадим Новинський: Влада не помічає, як сама сприяє вседозволеності крайніх радикалів і демотивує правоохоронців

Вадим Новинський: Влада не помічає, як сама сприяє вседозволеності крайніх радикалів і демотивує правоохоронців

Про це написав у своєму Facebook Голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Верховній Раді Вадим Новинський.

«Сьогодні ми є свідками політичного тиску на тих, хто, виконуючи свій професійний обов'язок, не дав можливості технологам Петра Порошенка зробити відверту провокацію. Поліція відмовилася грати в брудні політичні ігри і не стала потурати пристрастям агресивних «активістів» з числа опікуваних владою націоналістичних угруповань. Хуліганським діям має бути покладено край, бандитизм – вирвано з коренем, а політичному тероризму необхідно ставити заслін. Очевидно, що це страшно не сподобалося тим, хто віддає націоналістам команду «фас!», – заявив Голова фракції опозиціонерів.

Він зазначив, що проти ряду співробітників поліції порушено кримінальні справи, інших змусили – в гірших традиціях сталінських часів – відмежуватися від товаришів і від своїх поглядів. На думку Вадима Новинського, влада не помічає, як сама сприяє вседозволеності крайніх радикалів і демотивує правоохоронців.

«У цій ситуації я прийняв рішення запропонувати допомогу тим, проти кого влада спрямувала свої репресії. Я готовий надати співробітникам поліції, які перебувають під слідством, кращих адвокатів. Вважаю, що в ситуації, яка склалася, наше мовчання і бездіяльність будуть сприяти поширенню в країні фашизму та екстремізму», – підкреслив народний депутат.

12 лютого 2019 19:46
'site2018:subscribe.form' is not a component