Вадим Новинський: У ситуації, коли влада відвернулася від ветеранів війни, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вважає своїм обов'язком допомагати їм

Вадим Новинський: У ситуації, коли влада відвернулася від ветеранів війни, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вважає своїм обов'язком допомагати їм

Глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський напередодні святкування 74-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні привітав ветерана війни, генерал-майора у відставці Володимира Кузовенка.

Сімнадцятирічний Володимир Кузовенко в 1941-му записався добровольцем на фронт та пройшов всю війну. Був чотири рази поранений. Після закінчення війни Володимир Кузовенко 35 років прослужив у розвідці. Нагороджений трьома орденами Вітчизняної війни, орденами Червоної Зірки, Богдана Хмельницького 2-ї та 3-ї ступені, «За службу Батьківщині в ЗС СРСР» та більш ніж 30 медалями СРСР.

«Під час війни я був танкістом, в оточенні доводилося викликати вогонь на себе, але я пишаюся, що підбив два ворожі танки та шість самохідних установок. Правда, заплатив за це безліччю бойових поранень», - поділився спогадами Володимир Кузовенко.

«Володимир Федорович, ви - справжній герой, чий особистий внесок наблизив Перемогу у Великій Вітчизняній Війні. І сьогодні ви, ветерани, виконуєте важливу роль в нашому суспільстві: ви передаєте молодим поколінням цінності доблесті, боргу, честі, любові до рідної землі. Спасибі вам, Володимир Федорович, від імені всіх наших соратників», - сказав Вадим Новинський.

Він додав, що в ситуації, коли державна влада відвернулася від ветеранів війни, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вважає своїм обов'язком допомагати їм.

«Ми вдячні тим, хто захистив нашу рідну землю від ворога ціною власного здоров'я або життя. Для нас це було і буде подвигом, незалежно від того, як влада намагається переписати історію, викреслити з неї Велику Вітчизняну, забути ветеранів, замінити Перемогу скорботою. Ми будемо передавати пам'ять про 9 Травня 1945 року дітям та онукам. І День Перемоги для нас завжди буде святом», - сказав Вадим Новинський.

Володимир Федорович щиро подякував Вадиму Новинському за привітання та підтримку. «У роки війни перемога та мир на рідній землі були для нас святою метою. І сьогодні ми, ветерани, хочемо тільки одного - щоб в Україні знову був мир».

08 травня 2019 19:40
'site2018:subscribe.form' is not a component