Вадим Новинський: Поліпшення добробуту українців неможливо, поки триває війна

Вадим Новинський: Поліпшення добробуту українців неможливо, поки триває війна

Заявлене прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком зростання економіки на рівні 5-7% є неможливим без припинення війни і встановлення мирного життя. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський у четвер, 29 серпня.

За його словами, новий склад уряду викликає настороженість у депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Ми утримувалися від голосування по кадрових призначеннях. Є багато питань по всім персоналіям. Ніхто не зміг нормально пояснити, що конкретно вони збираються робити, які першочергові пріоритети. Всі забули про головне завдання для нинішньої влади - встановити мир. Ніхто не сказав про бачення, як вони збираються це робити », - заявив Вадим Новинський.

Політик прокоментував заяву нового прем'єра про зростання економіки на рівні в 5-7%. «Без миру не буде рости економіка, не буде поліпшення добробуту українців. Тому необхідно в першу чергу прийняти закони на виконання Мінських угод», - акцентував народний депутат.

Вадим Новинський уточнив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК підготував три блоки законопроектів, які спрямовані на встановлення миру і відновлення економіки.

«Політичний блок наших законопроектів стосується виконання Мінських угод. Другий блок - економічний: зниження тарифів і скасування військового збору. Третій блок - гуманітарний. Він спрямований на скасування всіх «новацій», ухвалених командою Порошенка, зокрема закону про мову і дискримінаційних законів, які стосуються канонічної Української Православної Церкви », - підкреслив політик.

29 серпня 2019 23:48
'site2018:subscribe.form' is not a component