Вадим Новинський: Тільки український народ має право вирішувати, кому делегувати владу на найближчі п'ять років

Вадим Новинський: Тільки український народ має право вирішувати, кому делегувати владу на найближчі п'ять років

Голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський зустрівся зі своїми однодумцями в Ізмаїлі. На зустріч з політиком в ДК ім. Т. Шевченка прийшли близько 600 жителів з усього району, щоб обговорити найгостріші для кожної української сім'ї проблеми: низькі заробітні плати та пенсії; конфлікт на Сході України та механізми його припинення; так звані «реформи» чинної влади, що ведуть країну до економічної та соціальної катастрофи; космічні тарифи на послуги ЖКГ та відмова держави від своїх соціальних зобов'язань щодо громадян.

Важливе для розвитку Ізмаїла та всього Одеського регіону питання - доля вітчизняної морської галузі, яка переживає сьогодні занепад, а колись - однієї з найбільш конкурентоспроможних у світі. Як зазначив під час дискусії Юрій Васьков, екс-заступник міністра інфраструктури та довірена особа кандидата в Президенти України Олександра Вілкула, причина в тому, що до цих пір не прийняті важливі галузеві закони: про внутрішні водні шляхи, про підтримку українського прапора тощо.

«Державні порти позбавлені засобів для розвитку - 90% їхнього прибутку забирає центральний бюджет. В результаті такої податкової політики закриваються центри професійної підготовки моряків, десятки тисяч українських професійних моряків ходять під прапорами інших держав, переважна більшість експортних вантажів вивозиться чужим флотом. А від так званої «реформи» служб капітанів портів не знають, плакати чи сміятися іноземні судновласники та страхові компанії. Морегосподарський комплекс сьогодні існує не завдяки, а всупереч державі», - розповів Юрій Васьков.

Жителів Бессарабського краю гостро турбує те, що відбувається в країні: грубе втручання держави в питання віри, мови, історії та культури - все, що розколює суспільство. Особливо обурює наших земляків те, що всі ці дії чинна влада здійснює без врахування думки народу.

«Щоб людей остаточно поневолити, у нас намагаються відібрати пам'ять. Щоб ми не пам'ятали, хто у нас батько, мати, дід. Такими людьми простіше керувати. Ось цього домагається зараз влада. Не дайте їм вкрасти у вас майбутнє, майбутнє наших дітей та онуків. Проголосуйте так, щоб ми прокинулися після 31 березня в іншій країні. Разом ми переможемо!», - закликав Олександр Орлов, депутат Одеської міської ради, довірена особа кандидата в президенти Олександра Вілкула.

Прихильники опозиції підтримали Програму кандидата в президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула «Чотири кроки до успіху» та виступили за об'єднання навколо його кандидатури всіх опозиційних сил для перемоги на майбутніх виборах 31 березня.

«Я б хотіла, щоб хоч один представник влади опинився тут сьогодні, а не тоді, коли їм збирають покірливу «масовку» в зали. Якщо ми не хочемо далі жити так, як живемо сьогодні, кожен повинен прийти на виборчі дільниці, за кого б він не вирішив віддати свій голос. Подумайте про те, як ми хочемо далі жити. Я свій вибір зробила, я - за мир та розвиток, я - за Олександра Вілкула!», - заявила довірена особа кандидата в Президенти Олександра Вілкула Світлана Фабрикант.

Присутні одностайно підтримали Олександра Вілкула як єдиного кандидата в президенти від опозиційних сил, і політика, який представляє їх інтереси.

«На всіх подібних зустрічах жителі різних регіонів висловлюють повне неприйняття і навіть обурення стосовно чинної влади та її антинародної політики. Що повинен робити справжній президент країни? В першу чергу, дбати про благо народу. Що робить Петро Порошенко? Він піклується про своє особисте благо і благо свого оточення. За час його правління країна скотилася до катастрофічного стану. Тому я закликаю всіх 31 березня прийти на виборчі дільниці та проголосувати. Наша Конституція чітко визначає: влада в Україні належить тільки народу, і тільки народ має право вирішувати, хто керуватиме країною найближчі п'ять років», - резюмував Вадим Новинський, лідер парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


 

29 березня 2019 12:25
'site2018:subscribe.form' is not a component