Вадим Новинський: Зберегти пам'ять про Перемогу та захистити ветеранів – пріоритети ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Вадим Новинський: Зберегти пам'ять про Перемогу та захистити ветеранів – пріоритети ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

9 травня в Києві голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський з народними депутатами-опозиціонерами взяв участь у святкуванні 74-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Панахиду за загиблими радянським воїнам, що визволили рідну землю від фашизму, очолив предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій.


Вадим Новинський разом з депутатами-опозиціонерами в пам'ять про подвиг українського народу в 1941-1945 роках поклав квіти до Вічного Вогню і могили Невідомого солдата в Парку Вічної Слави в Києві.

«У 1945 році наші діди й батьки перемогли нацизм, змінивши майбутнє людства і давши надію на те, що прийдешні покоління будуть жити в мирі та злагоді. Наше завдання сьогодні – зберегти цю надію, не дати відродитися нацизму та знецінити Перемогу, переписуючи історію. Ми зобов'язані бути гідними пам'яті переможців», – заявив Вадим Новинський, вітаючи співгромадян з цим великим днем.


Разом з ветеранами та декількома тисячами киян голова фракції опозиціонерів Вадим Новинський пройшов урочистим маршем «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» з фотографіями рідних і близьких солдатів-захисників, які служили в Радянській Армії.

«Дорогі ветерани! Ваш подвиг непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Вітчизну, перед ким ми низько схиляємо голову. Від імені нашої політичної сили і всіх однодумців хочу подякувати ветеранам за те, що вони відбудували нашу державу після війни. І сьогодні ветерани виконують важливу суспільну роль – передають молоді цінності доблесті, честі, любові до рідної землі.

Нам потрібна молодь, вихована на прикладі подвигу наших героїчних дідів. Це запорука того, що у країни з героїчним минулим буде гідне майбутнє. Наш прямий обов'язок – передати пам'ять про них дітям і онукам. Ми будемо вимагати повернення перейменованим вулицях міст і сіл імен героїв Великої Вітчизняної війни та відновлення зруйнованих пам'ятників», – сказав Вадим Новинський, звертаючись до ветеранів.

Також він додав, що пріоритетом ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є повернення гідного соціального захисту ветеранів.


09 травня 2019 14:05
'site2018:subscribe.form' is not a component