Вадим Новинський: Шанс припинити війну в України з'явиться після зміни влади на президентських виборах

Вадим Новинський: Шанс припинити війну в України з'явиться після зміни влади на президентських виборах

Глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Верховній Раді, народний депутат Вадим Новинський, беручи участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), заявив, що запорукою закінчення економічної кризи в Україні та поворотною точкою в розвитку стане встановлення миру на Сході країни, яке можливе винятково після зміни влади на президентських виборах.

За словами Вадима Новинського, головна тема обговорення на полях Всесвітнього економічного форуму - глобалізація в епоху четвертої промислової революції, ідею якої описав засновник Всесвітнього економічного форуму, німецький економіст Клаус Шваб.

«На жаль, Україна зупинилася ще на стадії третьої промислової революції, що приблизно відповідає 70-х років минулого століття. Ми нікуди не рухаємося і не розвиваємося, наша економіка стагнує, а звіти уряду про її нібито зростання - на жаль, не більше, ніж маніпуляція зі статистикою. Але нас ніхто в світі не чекатиме. Інвестиції в Україну прийдуть тільки після того, як ми закінчимо війну та почнемо будувати правову державу». Про це він сказав під час «Українського сніданку», організованого Фондом Віктора Пінчука в рамках Всесвітнього Економічного форуму. Тема дискусії про Україну - «Виклики та вибори, які стоять перед Україною в 2019 році напередодні президентської виборчої кампанії».

Коментуючи шанси на потрапляння до другого туру президентських виборів присутніх на Українському сніданку українських політиків, Вадим Новинський нагадав слова з виступу в Давосі канцлера Німеччини Ангели Меркель про те, що компроміс - це плід відповідальних рішень відповідальних політиків.

«У наших політиків повинна бути відповідальність перед своєю країною. Я б рекомендував Петру Порошенко взагалі не висувати свою кандидатуру на пост президента, тому що він не виконав жодної зі своїх передвиборчих обіцянок: війна на Донбасі не закінчена, а українці якщо й живуть по-новому, то значно гірше, ніж до його обрання президентом. Він вибачився, що не зміг реалізувати обіцяне, але європейська практика передбачає, що після вибачень він повинен був піти у відставку. А президент цього так і не зробив», - підкреслив Вадим Новинський.

25 січня 2019 10:36
'site2018:subscribe.form' is not a component