Вадим Новинський: Родичі жертв одеської Хатині заслуговують дізнатися правду про загибель своїх близьких

Вадим Новинський: Родичі жертв одеської Хатині заслуговують дізнатися правду про загибель своїх близьких

В результаті трагедії в Одесі 2 травня 2014 року, яка отримала назву «Одеська Хатинь», загинули 48 осіб. Але навіть через п'ять років влада не прагне розслідувати ті жахливі події, до сих пір покриваючи злочинців.

Численні спроби ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ініціювати об'єктивне розслідування Одеської трагедії наштовхуються на опір правлячої коаліції.

«Ще попереднім складом Верховної Ради для розслідування трагедії створилася Тимчасова слідча комісія, але, на жаль, вона не прийшла до об'єктивних висновків щодо подій в Одесі. А нинішній склад Верховної Ради, який був обраний в жовтні 2014 року, взагалі виявився не здатний об'єктивно розібратися і оцінити те, що сталося. Власне, теж стосується приховування та інших гучних злочинів, скоєних в Україні за ці роки і які не отримали необхідного розслідування», - повідомив Вадим Новинський в ефірі телеканалу «НАШ» 2 травня.

На його думку, це замовчування, в основному, було продиктоване політичними мотивами. Якби влада була зацікавлена ​​в правді про «Одесою Хатині», то розслідування було проведено законно, чесно та об'єктивно. Але його результати привели б до найвищих кабінетів цієї влади на чолі з президентом Петром Порошенком, тому всі вони і покривають убивць.

«Ми нічого не забули, і ми зробимо все, щоб розслідування Одеської трагедії було завершено, а пам'ять про загиблих увічнена. Це потрібно не тим, хто загинув. Це потрібно нам, живим, щоб винести уроки з цієї страшної трагедії і обов'язково покарати тих, хто в цьому був винен», - заявив глава парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.


03 травня 2019 18:05
'site2018:subscribe.form' is not a component