Вадим Новинський: Рішення влади про блокаду Донбасу - одне з найбільш фатальних та непродуманих. Настав час його скасувати

Вадим Новинський: Рішення влади про блокаду Донбасу - одне з найбільш фатальних та непродуманих. Настав час його скасувати

Новий Президент отримав від виборців безпрецедентний кредит довіри, пообіцяв домогтися миру на Донбасі та з цією метою мав намір почати активні переговори з Росією. Про це під час Погоджувальної ради нагадав голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

За його словами, мирні переговори - це дуже трудомісткий та тривалий процес. Але вже зараз у Президента є можливість виступити з низкою ініціатив, які могли б лягти в основу переговорного процесу. А проведення референдуму з цього питання тільки відстрочить переговори як мінімум на рік. Вадим Новинський навів на доказ своїх слів соціологічні дані: 75% українців хочуть закінчення війни за допомогою здорових мирних компромісів. «Президент вже має мандат для переговорів, тому час діяти», - впевнений лідер фракції.

Також Вадим Новинський звернувся до депутатів з резонним запитанням про припинення економічної блокади Донбасу. «Минулої п'ятниці Рада національної безпеки та оборони збиралася на засідання, присвячене проблемам енергетичної безпеки. Виникає справедливе запитання: чи не час здійснити деблокаду нашого головного українського вугільного регіону?» - заявив лідер фракції.

Політик упевнений, що припинення економічної блокади Донбасу суттєво розширить можливості енергетичної галузі країни. Більш того, це в значній мірі сприятиме й поверненню взаємної довіри між громадянами з обох сторін.

«Економічна реінтеграція є першим кроком до реінтеграції політичної, - вважає Вадим Новинський. - А рішення про блокаду Донбасу стало одним з найбільш фатальних та непродуманих, і зараз настав час його скасувати!».

Політик висловив сподівання, що здоровий глузд візьме верх над політичними іграми, через які страждають громадяни України, і влада прислухається до думки народу.

03 червня 2019 11:54
'site2018:subscribe.form' is not a component