Вадим Новинський: Розслідувати корупцію в «Укроборонпромі» повинна непідконтрольна владі слідча комісія

Вадим Новинський: Розслідувати корупцію в «Укроборонпромі» повинна непідконтрольна владі слідча комісія

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради на чолі з депутатом від фракції Блоку Петра Порошенка Іваном Вінником не може розслідувати факти корупції, що розкрилися в «Укроборонпромі». Про це заявив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

За його словами, замість того, щоб створити ТСК і розслідувати факти корупції, що розкрилися в «Укроборонпромі», влада вирішила продовжити повноваження так званої комісії Івана Вінника (народний депутат від фракції Блоку Петра Порошенка, – Ред.), створеної досить давно. «Завдання комісії Вінника – розслідування діяльності міністрів оборони і прем'єр-міністрів України, які займали свої посади в 2004-2017 рр., з метою виявлення їх дій, які призвели до порушення обороноздатності української армії», – нагадав опозиціонер.

 На переконання Вадима Новинського, розслідувати факти корупції в «Укроборонпромі» повинна непідконтрольна владі слідча комісія. «Комісія Вінника» повністю підконтрольна «БПП», тому дозволити їй розслідувати потенційні злочини людей, тісно пов'язаних з нинішнім президентом, – це все одно, що завершити розслідування, не розпочинаючи його. Я впевнений в тому, що робота цієї комісії буде неефективною, вони нічого «не знайдуть», а за фактом все покриють. Для того, щоб українське суспільство дізналося правдиву інформацію про те, що ж відбувалося в «Укроборонпромі», потрібно створити нову слідчу комісію, яка не буде підконтрольною «БПП». Тому ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не голосував за продовження мандата «комісії Вінника», – підкреслив голова фракції опозиціонерів.

01 березня 2019 10:17
'site2018:subscribe.form' is not a component