Вадим Новинський закликав парламент повернутися до розгляду питань, які хвилюють суспільство, а не тільки штаб Порошенка

Вадим Новинський закликав парламент повернутися до розгляду питань, які хвилюють суспільство, а не тільки штаб Порошенка

Голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський закликав Верховну Раду припинити імітацію бурхливої ​​діяльності замість вирішення гострих соціальних проблем.

Вадим Новинський нагадав, що фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зареєструвала безліч законопроектів і постанов, які містять механізми вирішення економічних і соціальних проблем.

Голова фракції закликав парламент ухвалити в другому читанні Виборчий кодекс, щоб парламентські вибори відбулися на новій і більш прозорій основі. «Крім того, необхідно прийняти законодавство з регулювання тарифів на комунальні послуги для населення. Слід також прийняти закони, необхідні для виконання Мінських домовленостей», – зазначив Вадим Новинський, виступаючи з трибуни парламенту у вівторок, 9 квітня.

Саме ці питання, а не мовний закон, на переконання опозиціонера, актуальні для більшості українців. Проте, парламент уперто продовжує розгляд саме дискримінаційного мовного закону.

На думку Вадима Новинського, це свідчить про те, що прихильники Порошенко так і не зрозуміли, чому на виборах 31 березня лише 16% українців підтримали курс чинного глави держави.

«Вибори стали вироком системі. Мова, церква, історія – все це лише ширма, якою Порошенко прикривав власну бездіяльність і корумпованість свого оточення. Простіше говорити про європейське майбутнє, ніж відповідати за жебрацьку сучасність», – зазначив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

За його словами, політика Петра Порошенка зазнала фіаско, і сьогодні тільки диво може врятувати рейтинги президента. У той же час, в стінах парламенту триває імітація бурхливої ​​політичної діяльності замість вирішення гострих проблем.

«Всі ці ігри в політику були б можливими, якби питання, які виносяться на розгляд Верховної Ради, не розколювали суспільство. І мовний закон, робота над розглядом якого триває сьогодні, і спроби втрутитися в церковне життя, і нав'язування громадянам концепції історії – все це призводить до поділу суспільства на «правильних» і «неправильних». І перший тур виборів став реальним сигналом: досить експериментів над нашою свідомістю», – зазначив опозиціонер.

Вадим Новинський закликав парламент повернутися до розгляду питань, які дійсно хвилюють суспільство, а не тих, які хвилюють виключно виборчий штаб Порошенко. «Сьогодні Верховна Рада повинна дбати про народ, а не про збанкрутілого політика, який намагається всіма силами утриматися в президентському кріслі – втриматися, в тому числі, і за рахунок розколу суспільства за мовною та конфесійною ознаками», – резюмував Вадим Новинський.


09 квітня 2019 11:08
'site2018:subscribe.form' is not a component