Вадим Новинський: Вітаємо зміну запобіжного заходу Олександру Єфремову

Вадим Новинський: Вітаємо зміну запобіжного заходу Олександру Єфремову

«Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ щиро радіє зміні запобіжного заходу з утримання під вартою на домашній арешт народного депутата кількох скликань Олександра Єфремова. Олександр Сергійович без доведеної провини і суду незаконно пробув під вартою три роки, незважаючи на наші неодноразові клопотання про звільнення політика під особисті зобов'язання народних депутатів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. За цей час слідству так і не вдалося зібрати доказів його провини і передати в суд. Це свідчить про політичну упередженість всіх висунутих йому звинувачень і переслідуванні його як політичного опонента владою Петра Порошенка. Сподіваємося, що судовий розгляд його справи по суті відбудеться в найкоротші терміни, і невинність Олександра Єфремова буде встановлена ​​судом. Репресії держави проти невинних громадян неприпустимі в цивілізованому світі», - зазначив Вадим Новинський.

За словами політика, найближчим часом необхідно скасувати ті зміни в законодавство, які дозволили слідству і суду без достатніх доказів продовжувати запобіжний захід і утримувати під вартою політика, який не вчиняв жодних злочинів і не представляє небезпеки для суспільства.

«У демократичній державі не може бути в'язнів совісті. Сподіваємося, апеляційний суд змінить і запобіжний захід українському журналісту Кирилу Вишинському, який пробув під арештом більше року також без законних підстав. Я, як народний депутат, готовий взяти Кирила на поруки і сплатити необхідну заставу. Після зміни влади закон повинен знову стати вище політичної доцільності. Всі незаконно переслідувані громадяни повинні бути звільнені», - заявив Вадим Новинський.

22 липня 2019 19:09
'site2018:subscribe.form' is not a component