Вадим Новинський: Православні віруючі пройшли Хресною ходою з молитвою про мир та злагоду в Україні

Вадим Новинський: Православні віруючі пройшли Хресною ходою з молитвою про мир та злагоду в Україні

Про це розповів народний депутат України, голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський після завершення Хресного ходу в Києво-Печерській Лаврі.

«П'ятий рік поспіль в День Хрещення Русі та напередодні дня пам'яті великого рівноапостольного князя Володимира з благословення Блаженнішого митрополита Онуфрія наша Свята Церква проводить Хресну ходу. І щороку кількість віруючих, які приєднуються до цієї Хресної ходи, збільшується», - зазначив Вадим Новинський.

За його словами, цьогоріч у Хресній ході взяли участь більше 250 тисяч людей з усіх кінців України.

«І це лише невелика частина тих, хто хотів приїхати та взяти в ній участь. Люди приїхали до Києва зі сходу, заходу, півночі та півдня України, вони їхали та молилися. І це величезна кількість вірних нашої Церкви сьогодні пройшли Києвом з молитвою на вустах, це була справжня молитовна хода. Православні віруючі нашої Церкви виявилися вірні їй незважаючи на все те, що відбувалося в нашій країні в останні п'ять років. І сьогодні всі ми молилися за мир та злагоду Україні, за те, щоб злоба та розбіжності пішли в минуле, щоб в суспільстві не було більше ненависті та ворожнечі.

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Онуфрія з різних міст та регіонів - Одеси, Волині, зі Святогірської та Почаївської лавр прибули наші православні святині - мощі святих та чудотворні ікони. І далі вони будуть знаходитися в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, двері якого будуть відкриті і вночі, щоб всі віруючі могли прикластися до них», - сказав Вадим Новинський.
27 липня 2019 16:10
'site2018:subscribe.form' is not a component