Вадим Новинський привітав шахтарів з професійним святом, а донеччан – зі 150-річчям Донецька

Вадим Новинський привітав шахтарів з професійним святом, а донеччан – зі 150-річчям Донецька

У неділю, 25 серпня, глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський на своїй сторінці в Facebook привітав українців з Днем шахтаря, а жителів Донецька – зі 150-річчям міста.

За словами народного депутата, День шахтаря – це день представників однієї з найбільш складних, небезпечних і шанованих професій.

«Завдяки праці шахтарів працюють металургійні комбінати і теплові електростанції, зміцнюється економіка країни і забезпечується комфорт громадян. Хочу передати найщиріші привітання шахтарям Червонограда та Нововолинська, Ватутіне та Павлограда, а також всього Донбасу – величезного вугільного регіону, розділеного сьогодні війною і брудними політичними іграми», – написав Новинський на своїй сторінці в Facebook.

Крім того він зазначив, що 25 серпня також святкується 150-річчя з дня заснування Донецька – серця українського Донбасу. З цього приводу політик звернувся зі словами привітання до жителів Донецька.

«Дорогі донеччани! Для вас це подвійне свято, так як історія розвитку Донецька нерозривно пов'язана з видобутком вугілля. Сьогодні нас розділяють лінія фронту, блокпости, людські трагедії, злочини політиків, інтереси зовнішніх сил. Але у нас є багато чого, що об'єднує: загальна історія, родинні та дружні зв'язки, православні цінності та традиції. Я вірю, що скоро війна закінчиться, і ми будемо спільними зусиллями лікувати рани, вчитися знову довіряти і вірити один одному. Я щиро, від усього серця вітаю вас з Днем народження міста Донецька і з Днем шахтаря! Миру вам – а ви добре знаєте ціну цьому слову, – процвітання, Божої благодаті! Щастя і любові всім донеччанам! Нехай береже вас Господь!» – наголосив Вадим Новинський.

25 серпня 2019 17:09
'site2018:subscribe.form' is not a component