Вадим Новинський: Після відмови «За життя» опозиція об'єдналася навколо ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Вадим Новинський: Після відмови «За життя» опозиція об'єдналася навколо ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Головною метою об'єднаної опозиції є встановлення миру. Про це заявив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський в ефірі телеканалу «Росія 24», коментуючи переговори про об'єднання опозиційних сил.

«Об'єднання української опозиції відбулося: нам вдалося домовитися з партіями «Довіряй Ділам», «Наші», «Відродження», «Партія Миру та Розвитку». Ми робили все, щоб спочатку не допустити розколу опозиції, а потім подолати протиріччя та об'єднатися. Ми вели такі переговори, але частина наших колишніх однопартійців, що пішла в партію «За життя», на жаль, відмовилася об'єднуватися і йде на вибори окремо. Можливо, з ними вийде об'єднатися вже в парламенті, адже ідеологічно ми не так далекі один від одного», – зазначив Вадим Новинський.

«На вибори ми йдемо потужною політичною силою: в нашій команді – промисловці, директора бюджетоутворюючих підприємств, мери великих міст, кілька десятків голів місцевих рад всіх рівнів від Харкова до Ужгорода. Наша принципова позиція – представляти інтереси всіх регіонів, захищати права місцевих громад, вирішувати проблеми українців», – зазначив Вадим Новинський.

За його словами, головною метою об'єднаної опозиції є встановлення миру. «Альтернативи виконання Мінських угод – немає. Ті політсили, які пропонують відійти від них і шукати альтернативні шляхи, насправді пропонують продовження війни. Для виконання Мінських угод необхідні, по-перше, політична воля керівництва держави (а президент Володимир Зеленський обіцяв зробити для цього все можливе), і, по-друге, здорові політичні сили в новому парламенті. Для скасування економічної блокади Донбасу президенту досить зібрати Раду Національної безпеки і оборони та ввести в силу своїм указом відповідне рішення», – підкреслив політик.

Це, за словами Вадима Новинського, дозволить відновити економічні зв’язки з тимчасово непідконтрольними районами Донбасу, після чого почнеться і політична реінтеграція регіону.

«Наступним кроком після виконання Мінських угод і встановлення миру має стати налагодження добросусідських відносин з Російською Федерацією», – додав він.

Лідер фракції нагадав, що втрати української економіки від розриву торгових відносин з РФ склали близько 80-90 млрд доларів, а ВВП за останні п’ять років впав зі 185 млрд дол. до 110 млрд дол.

«З 2014 року в результаті правління команди Петра Порошенка і двох революційних урядів українська економіка знаходиться в стані катастрофи, країна перетворилася на кладовище заводів. Повернення з кризи до рівня 2013 року займе близько 30 років.

Нам необхідно терміново відновлювати традиційні ринки збуту українського експорту, в першу чергу, російський, слід переглянути положення Угоди про асоціацію та Зону вільної торгівлі з ЄС в сторону захисту українського виробника. Україна має та може вибудовувати рівноправні партнерські відносини з усіма сусідами та світовою спільнотою. Цього буде добиватися об'єднана опозиція в парламенті», – заявив Вадим Новинський.

17 червня 2019 15:50
'site2018:subscribe.form' is not a component