Вадим Новинський: Порошенко зізнався на весь світ, що не виконає Мінські угоди та продовжить війну

Вадим Новинський: Порошенко зізнався на весь світ, що не виконає Мінські угоди та продовжить війну

«Заява Петра Порошенка про те, що Україна, припинивши стріляти, перестане існувати - яскраве свідчення того, яким насправді є мирний план чинного президента: його не існує. Ні виконання Мінських протоколів, ні переговорів, ні повернення Донбасу, ні встановлення миру він не планує. Зробивши на весь світ таку заяву, Петро Порошенко зізнався, що продовження війни - його єдиний план. Брехня і розколи в суспільстві з питань мови, релігії, історії при повному зубожінні народу та імміграції декількох мільйонів громадян, - ось головний підсумок його президентства». Про це в коментарі за підсумками Мюнхенської конференції з безпеки заявив лідер фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

«Виходить, що обіцянки припинити війну за два тижні були усвідомленою передвиборною брехнею, як і підписання Мінських угод. Але український народ не делегував жодному представникові влади повноважень продовжувати або заморожувати збройний конфлікт, і не наділяв правом, не виконуючи Мінських угод, перетворювати Україну в недоговороздатного партнера для міжнародної спільноти. І українські, і європейські традиції демократії зобов'язували чинного президента давно подати у відставку», - підкреслив Вадим Новинський.

Він нагадав, що згідно з результатами досліджень провідних соціологічних компаній, припинення війни та встановлення миру - головні очікування українських громадян від наступних президента та парламенту. «У цьому мета українського народу і Петра Порошенка кардинально розходиться. Я впевнений, що на найближчих президентських та парламентських виборах громадяни України дадуть належну оцінку і цьому мюнхенському визнанню президента, і його п'ятирічного перебування при владі», - сказав лідер фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

20 лютого 2019 16:02
'site2018:subscribe.form' is not a component