Вадим Новинський вшанував пам'ять жертв авіакатастрофи в Шереметьєво

Вадим Новинський вшанував пам'ять жертв авіакатастрофи в Шереметьєво

Голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський в знак пам'яті та співчуття рідним загиблих в результаті пожежі на борту літака в аеропорту Шереметьєво поклав 6 травня квіти біля Посольства Російської Федерації в Україні.

«Сьогодні, прилетівши до Києва, я відразу приїхав сюди, щоб вшанувати пам'ять загиблих у страшній трагедії в Шереметьєво. Від себе особисто та від імені фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ висловлюю співчуття та скорботу родинам загиблих», - висловив підтримку та співчуття Вадим Новинський і побажав усім тим, хто зараз знаходиться в лікарнях, якнайшвидшого одужання.

Він зазначив, що до Посольства Російської Федерації і до нього вже приходили кияни, щоб висловити свою скорботу та покласти квіти. Опозиціонер впевнений, що, незважаючи на те, що політики всіляко намагаються роз'єднати народи, люди все одно залишаються єдиними і висловлюють співчуття горю один одного.

Український та російський народи об'єднало співпереживання сім'ям тих, чиї життя забрала ця трагедія. І важливо з кожної подібної ситуації виносити урок, щоб уникнути її повторення. Саме тому зараз так необхідно забезпечити безпечне та мирне небо над Україною.

За офіційними даними, в катастрофі літака загинула 41 особа, ще кілька пасажирів, серед яких громадянка України, були госпіталізовані. Всього в літаку знаходилися 78 людей. Літак вилетів з Москви до Мурманська ввечері в неділю, 5 травня.


07 травня 2019 10:29
'site2018:subscribe.form' is not a component